-
AA
+

Biuletyn informacji publicznej

BIP

Wybory samorządowe 2018 

polska  angielska a
WYBORY 
data publikacji: 01-10-2018 | 14:00
data ostatniej modyfikacji: 01-10-2018 | 14:00
wytworzył: Tomasz Sitek
Lista członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Boguchwała
01 października 2018

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 1:

  1. Blama Łukasz
  2. Czyż Paulina Kinga
  3. Ludwin Dorota
  4. Mazur Anna Urszula
  5. Pączkowska Klaudia Weronika
  6. Rak Natalia Małgorzata
  7. Roman Janina
  8. Trzeciakiewicz-Szpecht Mariola Kinga
  9. Wardyńska Joanna Marta

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 1:

  1. Budnik Marcin Edward
  2. Janas Maksymilian Krzysztof
  3. Ludwin Daniel Krzysztof
  4. Moszkowicz Piotr
  5. Pączek Agnieszka
  6. Polańska Sylwia Katarzyna
  7. Potręt Judyta
  8. Rak Gabriela Maria
  9. Żarów Jacek

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 2:

  1. Drozdowska Kamila Katarzyna
  2. Fic-Nazimek Barbara
  3. Gil Halina
  4. Hajduk Miłosz Józef
  5. Krawiec Weronika Adrianna
  6. Rojek Konrad
  7. Roman Łukasz
  8. Wilczek Beata Bożena
  9. Witek Marcin Kazimierz

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 2:

  1. Chudzicki Krystian Bartłomiej
  2. Gosztyła Kinga Barbara
  3. Hałdyś Izabella Katarzyna
  4. Kuśnierz Ewelina Barbara
  5. Madera Damian Henryk
  6. Rokosz Danuta
  7. Szypuła Jakub Zbigniew
  8. Tunia Małgorzata Maria
  9. Wacław Kamil Józef

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 3:

  1. Angerman Karol Gabriel
  2. Byjoś Grzegorz Piotr
  3. Fąfara Zuzanna
  4. Furman Magdalena
  5. Haba Monika Maria
  6. Majer Teresa Maria
  7. Świder Karolina Stefania
  8. Wetula Krystyna
  9. Ziobro Bartłomiej

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 3:

  1. Gajdek Gabriela Jadwiga
  2. Krawiec Paweł Marek
  3. Mazur Elżbieta Zofia
  4. Niedziałek Barbara Beata
  5. Porębny Mikołaj
  6. Pustelak Krystian Mikołaj
  7. Rak Agata Barbara
  8. Stachowicz Hubert Andrzej
  9. Żybura Marcin Tadeusz

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 4:

  1. Borowiec Sylwia Barbara
  2. Gołąbek Kamil Artur
  3. Hardyl Dariusz Paweł
  4. Kopeć Adrianna Elżbieta
  5. Kuźniar Agata Magdalena
  6. Lasota Iwona Maria
  7. Lassota-Kawa Bernadetta Joanna
  8. Pączek Justyna Magdalena
  9. Ślęczka Iwona Magdalena

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 4:

  1. Czech Marek Roman
  2. Dryja Krzysztof Grzegorz
  3. Gołąb Marta Anna
  4. Grzebyk Halina Cecylia
  5. Lewicka Agnieszka Maria
  6. Lewicka Alicja Maria
  7. Mac Joanna Anna
  8. Pomykała Jolanta Anna
  9. Żybura Weronika Józefa

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 5:

  1. Hadała Katarzyna Anna
  2. Hardyl Alicja Maria
  3. Owarzany Katarzyna Magdalena
  4. Pieniążek Sylwia Monika
  5. Siorek Monika Agnieszka
  6. Sitek Katarzyna Magdalena
  7. Szeliga Kamil Krzysztof
  8. Świeca Weronika Zofia
  9. Tyńska Danuta Anna

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 5:

  1. Czech Dorota Jadwiga
  2. Gołąb Paweł Józef
  3. Gwiżdż Zofia
  4. Kawa Krzysztof Marek
  5. Kocurek Renata Agnieszka
  6. Kuleszczyk Małgorzata Maria
  7. Martoń Katarzyna Agata
  8. Surówka Grzegorz
  9. Znamirowska Magdalena Patrycja

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 6:

  1. Grzebyk Anna
  2. Krasoń Patryk Adam
  3. Pawlak Patryk Kamil
  4. Pisarek Angelika Agnieszka
  5. Rzepka Paweł Grzegorz
  6. Solecka Monika Patrycja
  7. Szczygieł Edyta Irena
  8. Ślęczka Jacek Jan
  9. Worek Urszula Marta

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 6:

  1. Błażej Marta
  2. Chmiel Konrad Maksymilian
  3. Kuleszczyk Agnieszka Danuta
  4. Pietrucha Danuta Agnieszka
  5. Popowczak Dominik Damian
  6. Popowczak Kinga Krystyna
  7. Siorek Natalia Karolina
  8. Szczygieł Izabela Maria
  9. Wacław Patryk Franciszek

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 7:

  1. Grzebyk Tomasz Waldemar
  2. Kowal Lidia Maria
  3. Lelek Izabela Regina
  4. Opalińska Magdalena Weronika
  5. Rojek Andrzej Wojciech
  6. Sawicki Kamil Jan
  7. Urban Ewa
  8. Wajda Kamila Klaudia
  9. Żuczek Sara Weronika

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 7:

  1. Lantenszleger Agata
  2. Lib-Wajda Barbara Beata
  3. Opalińska Krystyna Grażyna
  4. Pękala Michał Karol
  5. Rak Halina Renata
  6. Rączy Kamil Szymon
  7. Róg Zenon Włodzimierz
  8. Samojedny Małgorzata Zuzanna
  9. Stachowicz Justyna Teresa

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 8:

  1. Ceglarz Danuta Maria
  2. Czudec Aneta Anna
  3. Drozd Bożena Maria
  4. Kopeć Krzysztof Robert
  5. Kowal Klaudia Paulina
  6. Krupa Roman Stanisław
  7. Lantenszleger Dominika Anna
  8. Wawryk-Kiełbasa Małgorzata Stanisława
  9. Wilk Mateusz Piotr

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 8:

  1. Byjoś Brajan Mateusz
  2. Gajdek Elżbieta
  3. Godek Łukasz Franciszek
  4. Gubernat-Kowal Monika
  5. Król Dorota
  6. Paściak Danuta Urszula
  7. Rykiel Jakub Józef
  8. Stawarz Łukasz Mateusz
  9. Ziemba Monika Maria

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 9:

  1. Ceglarz Sebastian Edward
  2. Ciebiera Anna Iwona
  3. Kocur Kamila Maria
  4. Lantenszleger Albert Emanuel
  5. Lisowska-Świetlik Olga
  6. Rykała Ilona Monika
  7. Sanek Katarzyna Maria
  8. Tragarz Andżelika Anna
  9. Wróbel Henryk

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 9:

  1. Bujak Michalina Anna
  2. Krzanowska Martyna Weronika
  3. Pasternak Rafał Paweł
  4. Pleban Marcin Andrzej
  5. Pruchnik-Opalińska Patrycja Magdalena
  6. Rojek Anna
  7. Świrk Damian Krzysztof
  8. Wolska Dorota
  9. Wolska Natalia

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 10:

  1. Bębenek Stanisław Edward
  2. Chromik Oktawia Teresa
  3. Cieśla-Ceglarz Agata Patrycja
  4. Czech Justyna Katarzyna
  5. Grobelny Paulina
  6. Grzebyk Marzena Bernadeta
  7. Kuźniar Dominika
  8. Ostrowski Rafał Mateusz
  9. Rykała Małgorzata Katarzyna

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 10:

  1. Abram Mariusz
  2. Bębenek Justyna
  3. Bijoś Marcelina Faustyna
  4. Chmiel Bożena Halina
  5. Lichota Paulina Maria
  6. Pietrucha Bernadeta
  7. Przybyło Przemysław Paweł
  8. Rozborski Dawid Mateusz
  9. Ziomek Aleksander Stanisław

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 11:

  1. Baran Agnieszka
  2. Bardzik Magdalena Grażyna
  3. Cyło Wiesław
  4. Kot Małgorzata Agata
  5. Krupa Piotr Andrzej
  6. Lantenszleger Eliasz Symeon
  7. Pietrucha Kamil Michał
  8. Rzucidło Barbara
  9. Wróbel Agnieszka Marianna

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 11:

  1. Bać Wiesław Jan
  2. Bębenek Bożena Jadwiga
  3. Gubernat Beata Maria
  4. Kot Karol
  5. Pasierb Zuzanna Małgorzata
  6. Pasierb-Czech Anna Karolina
  7. Rzucidło Wojciech Jerzy
  8. Wilk Małgorzata
  9. Witek Justyna Zofia

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 12:

  1. Baran Andrzej
  2. Dróbka Mariusz Piotr
  3. Gołąb Krystian Arkadiusz
  4. Gubernat Janusz Andrzej
  5. Jurzysta Barbara Anna
  6. Lasota Grzegorz Józef
  7. Pietrucha Artur
  8. Szalacha Maciej Ireneusz
  9. Wróbel Karol Marcin

Członkowie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 12:

  1. Cioch Renata
  2. Deka Iwona
  3. Fura Łukasz Grzegorz
  4. Jeżowski Arkadiusz Antoni
  5. Kaszuba-Pleban Monika Maria
  6. Liput Jakub Mateusz
  7. Mazur Stanisław
  8. Trzyna Joanna Maria
  9. Ziemba Agnieszka Anna
««« powrót
Liczba odwiedzin: 691005

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Boguchwała

Realizacja: Ideo